Aktualności

06.12.2019

IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody Health&Beauty za nami

Jesienna wystawa zgromadziła w kieleckim ośrodku ponad 250 firm i niemal 5000 zwiedzających

IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody Health&Beauty za nami

W dniach od 30 listopada do 1 grudnia odbyła się kolejna, już czwarta edycja targów urodowych w Kielcach. Tegoroczna wystawa była częścią wydarzenia Slow Life Kielce. Targom towarzyszyły warsztaty i pokazy. Istotnym elementem wydarzenia było Sympozjum Makijażu i Stylizacji Paznokci skierowane do profesjonalistów i osób chcących rozpocząć przygodę z kosmetyką. W ramach sympozjum odbyły się warsztaty z makijażu permanentnego, stylizacji rzęs oraz pokaz stylizacji paznokci. Zwiedzający mogli nie tylko zakupić produkty kosmetyczne, ale także skorzystać z profesjonalnych usług. Wśród atrakcji pojawiły się: masaż, zabiegi medycyny estetycznej, stylizacja paznokci i badania okulistyczne.

Swoją ofertę zaprezentowały, m.in: Allepaznokcie, Only Smile, Magazyn Rzęsy, Okulan Mateusz Boroń, Fryzjerzy pl, Zapach Orientu, Szwedo Group, Salon Monroe, PRETTY BAR, Wyższa Szkoła Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych, AVICENNA Oil, e-Fiore, Dr Duda.

Targom towarzyszyły Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, VIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO oraz II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE.

 

(MZ)


Galeria zdjęć