Aktualności

12.12.2019

KH-KIPPER na wystawie ROTRA

Wiodąca firma, największy producent zabudów ciężarowych powyżej 12 t DMC oraz dostawca zróżnicowanych produktów dla różnych branż i na wiele rynków, pojawi się podczas targów AUTOSTRADA-POLSKA 2020.

KH-KIPPER na wystawie ROTRA

Targi Budownictwa Drogowego to wydarzenie, które przyciąga najbardziej znanych na rynku przedstawicieli branży drogowej. Jedną z firm, która pojawi się podczas wystawy ROTRA będzie KH-KIPPER.

 

REKORDOWE WYNIKI

Firma KH-KIPPER wyprodukowała najwięcej w swojej historii jednostek zabudów, przyczep i naczep. Większość z ponad 2000 wyprodukowanych sztuk trafiła na zagraniczne rynki, a w ostatnich 4 latach producent podwoił skalę swojej działalności. Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do podjęcia decyzji o budowie nowej hali montażu końcowego i budynku biurowego w siedzibie firmy, w Kajetanowie.

 

ZABUDOWY NAJPOPULARNIEJSZYM PRODUKTEM

Tytuł najpopularniejszego produktu KH-KIPPER w 2019 roku zyskała zabudowa tylnozsypowa half-pipe (W1U), służąca do przewozu materiałów sypkich i asfaltu. W krajach Europy Wschodniej nie słabnie również popularność kwadratowych tylnozsypowych zabudów (W1C). Wprowadzona na rynek w 2018 roku kwadratowa zabudowa W1CE z podgrzewaniem skrzyni została bardzo dobrze przyjęta, szczególnie  w Rosji. Dzięki współpracy z lokalnymi przedstawicielstwami handlowymi we Francji i Niemczech, mocno wzrosła także sprzedaż zabudów trójstronnych. Firma KH-KIPPER produkuje również zabudowy dedykowane branży kopalnianej. Takim produktem jest zabudowa o numerze 2000 oraz skrzynia na podwoziu Scania 8x4.

 

TARGI BRANŻOWE WAŻNYM ASPEKTEM DZIAŁALNOŚCI

Bardzo dobre relacje biznesowe KH-KIPPER są efektem długoletnich działań podejmowanych na rzecz odpowiedniej współpracy z firmami branżowymi. Udział w specjalistycznych targach i spotkaniach dają możliwość nawiązania i utrzymania wartościowych kontaktów. Firma KH-KIPPER wzięła udział w wielu międzynarodowych targach budowlanych, m.in. w monachijskich Targach Bauma, moskiewskich Targach Mining World Russia, Bauma CTT i Comtrans, w Targach Nord Bau i Nufam w Niemczech, francuskich Targach Solutrans, a także Mining World Ukraine i Heavy Duty na Ukrainie.

 

KH-KIPPER NA TARGACH AUTOSTRADA-POLSKA

Firma uczestniczyła również w jubileuszowej, 25 edycji Targów AUTOSTRADA-POLSKA na wystawie ROTRA, gdzie zaprezentowano aż 11 produktów dla branży budowlanej, kopalnianej, a nawet komunalnej. Unowocześniona, kwadratowa zabudowa tylnozysypowa W1CE do budownictwa i lekkiego transportu kopalnianego otrzymała nawet targowy medal. Już dziś KH-KIPPER planuje udział w Targach AUTOSTRADA-POLSKA 2020, gdzie na wystawie ROTRA zaprezentuje swoje produkty, a może nawet kilka nowości produktowych. 

 

PLANY NA PRZYSZŁY ROK

KH-KIPPER nie zwalnia tempa, wciąż udoskonala produkty i chce utrzymać produkcję na wysokim poziomie. Producent planuje zbudować swoją przewagę nad konkurencją poprzez kompleksowe podejście do obsługi klienta, a własne biuro konstrukcyjne pozwala zaprojektować i wykonać zabudowy na konkretne podwozie, z uwzględnieniem konkretnych elementów. Na rynku pojawi się również kilka nowości produktowych firmy m.in. zabudowa half-pipe W1U ze specjalną izolacją termiczną do transportu asfaltu oraz zabudowy trójstronne o poprawionej funkcjonalności. Firma deklaruje również powrót do urządzeń hakowych oraz zabudów komunalnych.

 

Już dziś zapraszamy na stoisko firmy KH-KIPPER  podczas XXVI Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które odbędą się w maju 2020 roku,  w Targach Kielce.

Więcej informacji na stronie: http://www.kh-kipper.pl/

(MCh)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności