Aktualności

09.12.2019

Życie na Odważnie niebawem w Kielcach

Największy w regionie event motywacyjny odbędzie się 11 grudnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce

Życie na Odważnie niebawem w Centrum Kongresowym Targów Kielce
Życie na Odważnie niebawem w Centrum Kongresowym Targów Kielce

Do środy, 11 grudnia można zarejestrować swój udział w wydarzeniu pn. „Życie na Odważnie”. To przedsięwzięcie adresowane jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którego celem jest wymiana doświadczeń, dostarczenie specjalistycznej wiedzy z zakresu rozwoju biznesu, podnoszenia swoich kwalifikacji, a także samodoskonalenia.

Wśród energetycznych prelegentów spotkania znajdą się między innymi polska aktorka teatralna i filmowa, odważna, pewna siebie, spontaniczna, zawsze skutecznie dążąca do celu – Katarzyna Walter, człowiek wielu talentów – tancerz, piosenkarz, aktor – Wojciech Medyński oraz właściciele agencji Victoria Travel & Events, miłośnicy podróży, dla których słowo marzenie oznacza cel - Victoria i Adam Iwanowscy: - To już kolejne wydarzenie, po „Życiu na Obcasach”, o charakterze motywacyjnym organizowane w Kielcach. Poprzednie inicjatywy ukazały, że ludzie lubią słuchać życiowych doświadczeń innych osób, przede wszystkim tych znanych z telewizji i pierwszych stron gazet – twierdzi inicjator wydarzenia Jakub Sobieraj.

Organizatorzy konferencji Targi Kielce oraz CONF. tradycyjnie przygotowali moc atrakcji. Wystawcy zaprezentują najnowsze trendy z obszaru nowych technologii, branży beauty, mody, motoryzacji. W programie nie zabraknie także wielu cennych spotkań dotyczących rozwoju biznesu.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek. Na najmłodszych czekać będą kąciki zabaw, gdzie dzieci spędzą czas pod okiem opiekunów, natomiast ich rodzice w tym czasie będą mogli aktywnie uczestniczyć w evencie z udziałem gwiazd.  

"Życie na Odważnie" odbędzie się w środę, 11 grudnia 2019 r. o 17:30 w sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji: https://bit.ly/34bmwLO.

Wydarzenie swoim muzycznym występem uświetni Basia Sipa z zespołem.

(AO)


Galeria zdjęć