Biuro Prasowe 

Podczas trwania wszystkich targów czynne jest dla dziennikarzy Biuro Prasowe, które znajduje się w Centrum Kongresowym Targów Kielce. 

Wszyscy dziennikarze po okazaniu aktualnej legitymacji prasowej otrzymują materiały na temat wystawy, katalog targów i identyfikator uprawniajacy do wejścia na teren wystawy (nie jest wymagana wcześniejsza akredytacja). W Biurze Prasowym dziennikarze mogą skorzystać z komputera, internetu, faxu i telefonu. Na terenie Targów Kielce dziennikarze mogą parkować swoje samochody na specjalnie wydzielonym parkingu prasowym.

W czasie Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego aż 700 dziennikarzy z kraju i z zagranicy akredytowało się w Biurze Prasowym. Na temat Kielc i Targów Kielce w ciągu zaledwie czterech targowych dni, od 6 do 9 września, w mediach na całym świecie pojawiło się 1500 doniesień prasowych, radiowych, telewizyjnych i internetowych. O poziomie wystawy i jej prestiżu świadczy obecność znaczących mediów zagranicznych, jak np. między innymi niemiecka rozgłośnia radiowa radio ARD i agencja Pacific Press, francuski dziennik La Monde i agencja SITTA. W Polsce wydarzenia z Salonu Obronnego na żywo relacjonowały m.in. TVP Info, Polsat, TVN 24, TV Trwam, Superstacja, ogólnopolskie i lokalne rozgłośnie Polskiego Radia. Pisały wszystkie media lokalne i regionalne. Odbyło się 11 konferencji prasowych. W Biurze prasowym targów Kielce powstało 10 filmów, zespół przygotował około 50 informacji prasowych i komunikatów.

 

Szczegółowe informacje: 

 

Kierownik Zespołu Public Relations
Barbara Sipa, e-mail: sipa.barbara@targikielce.pl
tel. 41 365 12 55 (Biuro Prasowe - czynne w czasie targów)
lub 41 365 12 51 (poza dniami targowymi) 

Urszula Kołodziejczyk, e-mail: kolodziejczyk.urszula@targikielce.pl
tel. 41 365 12 55 (Biuro Prasowe - czynne w czasie targów)
lub 41 365 14 36 (poza dniami targowymi)  

Magdalena Bogucka, e-mail: bogucka.magdalena@targikielce.pl
tel. 41 365 12 55 (Biuro Prasowe - czynne w czasie targów)
lub 41 365 13 27 (poza dniami targowymi) 

Zobacz lokalizację Biura Prasowego 

Materiały prasowe do pobrania

 

Lokalizacja biura prasowego:

main_plan_dla_prasy