I Salon Budownictwa Pasywnego na targach ENEX!

Czym jest budownictwo pasywne?

budownictwo pasywne Do budowy domów pasywnych wykorzystuje się systemy mające wyższe parametry izolacji cieplnej niż w przypadku standardowych domów. Różnica między nimi jest taka, że projektowany jest on w taki sposób, żeby pozyskiwać energię z otoczenia.

Skąd zatem pozyskuje się ciepło?

Gaz, olej oraz węgiel nie powinny być używane w domach pasywnych. Do ogrzewania potrzebuje mniej niż 15kWh na metr kwadratowy na rok. Taki dom powinien zatrzymywać jak najwięcej ciepła pochodzącego z zewnątrz (grunty i energia słoneczna).

Poznaj tajniki budownictwa pasywnego w Kielcach

Pierwszy Salon Budownictwa Pasywnego to nie tylko produkty i technologie, ale również konferencje, seminaria i fora organizowane we współpracy z najważniejszymi organizacjami  i stowarzyszeniami branżowymi z Polski. Jest to również platforma wymiany wiedzy, doświadczeń oraz prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań, które wyznaczają przyszłość branży budownictwa.

Po raz pierwszy na targach ENEX

PIERWSZY SALON BUDOWNICTWA PASYWNEGO będzie towarzyszył Międzynarodowym Targom ENEX. Wydarzenie jest skierowane do profesjonalistów oraz firm działających zarówno w branży elektroenergetycznej, jak  i producentów, dystrybutorów, którzy są zainteresowane pozyskaniem partnerów biznesowych na polskim i europejskim rynku. Celem imprezy jest stworzenie platformy umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych. 

XXIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki odbywać się będą od 26 do 27 lutego w Targach Kielce. Ubiegłoroczna edycja zapisała się sukcesem wśród wydarzeń targowych. Ofertę około 150 firm  z Polski i zagranicy poznało ponad 6 tysięcy zwiedzających. 


Współorganizator:

pasywny budynek    

Parterzy wydarzenia:

ogrzewnictwo klimatyzacja akademia zdrowego budownictwa
ambasador budownictwa pasywnego GreenCherry Architecture pibc