Europarking 5. edycja Salonu EUROPAKING za nami!

Coraz większa liczba pojazdów na polskich drogach wymusza tworzenie coraz większych powierzchni parkingowych oraz jeszcze bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie zarządzania nimi.

Odpowiedzią na współczesne wymagania wobec branży parkingowej oraz zarządców parkingów był organizowany po raz piąty Salon EUROPARKING, który odbył się 14-16 maja 2019 roku w Targach Kielce.

W czasie Międzynarodowego Salonu Techniki Parkingowej EUROPARKING 2019 obywały się równolegle jeszcze trzy wydarzenia związane z budownictwem infrastrukturalnym: AUTOSTRADA-POLSKAROTRA oraz TRAFFIC-EXPO – TIL. Łącznie wszystkie wydarzenia, nazywane przez branżę „prawdziwym świętem drogownictwa”,  odwiedziło w tym roku 10.500 zwiedzających. Swoją ofertę zaprezentowało 261 firm z 18 krajów świata na 15.000 mkw. powierzchni wystawienniczej. W programie tegorocznych wydarzeń, znalazły się liczne konferencje, debaty, fora, a także pokazy na symulatorach maszyn, możliwość przetestowania pojazdów specjalistycznych na terenie zewnętrznym czy konkurs dla operatorów maszyn – BIG BAU MASTER w Targach Kielce, w którym do wygrania był wyjazd we włoskie Alpy.

Więcej

Patronat:

Polska Organizacja Branży Parkingowej  

 

Współpraca:

rbtexpo-b-logo-ewit  

 

Patronat medialny:

traffic engineering    
     

Aktualności

Znamy zwycięzców BIG BAU MASTER 2019

Znamy zwycięzców BIG BAU MASTER 2019

16.05.2019

Konkurs operatorów maszyn odbył się drugiego dnia 25. edycji targów AUTOSTRADY w Targach Kielce. Już po raz szósty operatorzy maszyn stanęli do rywalizacji w specjalnie przygotowanych konkurencjach.

XX Kongres Zarządców Dróg Powiatowych w Kielcach

XX Kongres Zarządców Dróg Powiatowych w Kielcach

15.05.2019

Uczestnicy Kongresu Zarządców Dróg Powiatowych odwiedzili targi AUTOSTRADA-POLSKA.

Branża drogowa doceniona w Targach Kielce

Branża drogowa doceniona w Targach Kielce

15.05.2019

Podczas uroczystości wręczenia nagród Targów AUTOSTRADA POLSKA, TRAFFIC-EXPO – TIL, ROTRA oraz Salonu Europarking nie zabrakło wzruszających momentów.

Wszystko o zaletach dróg betonowych podczas targów AUTOSTRADA

Wszystko o zaletach dróg betonowych podczas targów AUTOSTRADA

15.05.2019

Trwa seminarium organizowane przez Stowarzyszenie Producentów Cementu, GDDKiA i Targi Kielce


Partnerzy medialni

banner