Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS 2020 będzie okazją do spotkania z najlepszymi klinicystami. W Centrum Kongresowym Targów Kielce, od 14 do 17 maja będzie można wysłuchać wykładów polskich i zagranicznych specjalistów w dziedzinie stomatologii praktycznej. Organizatorzy przygotowali również szereg warsztatów.

Ubiegłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

- Atmosfera tego spotkania, daleka od kongresowej oficjalności zachęca do pytań o nowe, do dyskusji na temat zagadnień niejasnych, do otwartych analiz kontrowersji. To także spotkanie profesjonalistów poszukujących nowych doświadczeń i stałego wzbogacania własnej wiedzy i praktycznego doświadczenia – podkreślali organizatorzy.

Podczas poprzedniej, największej w Polsce konferencji stomatologów wzięło udział prawie 1 000 osób. Do Targów Kielce przyjechali uczyć najlepsi profesorowie z całego świata.

Organizatorem DENTOPOLIS jest Wydawnictwo Kwintesencja.Aktualności

Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS 2017 w Targach Kielce

Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS 2017 w Targach Kielce

19.05.2017

Centrum Kongresowe Targów Kielce oferujące nowoczesne sale konferencyjne oraz wnętrza zaprojektowane z myślą o intensywnych szkoleniach, ale również odpoczynku, od dziś do niedzieli stało się gigantycznym gabinetem stomatologicznym

Targi Kielce najlepsze dla specjalistów

Targi Kielce najlepsze dla specjalistów

13.05.2016

Centrum Kongresowe wielkim gabinetem stomatologicznym

DENTOPOLIS po raz trzeci w Centrum Kongresowym

DENTOPOLIS po raz trzeci w Centrum Kongresowym

11.05.2016

Festiwal Stomatologii Praktycznej znów w Targach Kielce