spawalnictwo

Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO

Zapraszamy na kolejną edycja targów SPAWALNICTWA, która odbędzie się w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2020 w ramach „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”

Targi SPAWALNICTWA to od lat ugruntowana impreza, która w Kielcach doskonale uzupełnia targi STOM (Salon Technologii Obróbki Metali) o zakres tematyczny związanych ze spawaniem materiałów i elementów, zgodnie z naszym hasłem: „cięcie, gięcie i spawanie”.

Ostatnia edycja to oferta ponad 170 firm, którą odwiedziło w sumie ponad 16 tysięcy zwiedzających  z Polski i zagranicy. Liczne grono zwiedzających to przedstawiciele m.in. sektora automotive, kolejowego, stoczniowego i lotniczego a także energetycznego. Wystawcy w swoich opiniach bardzo często podkreślają dużą liczbę profesjonalnych zwiedzających zajmujących specjalistyczne stanowiska w firmach: poza poziomem kierowniczym były to m.in. stanowiska takie jak: konstruktor, mistrz, główny spawalnik, specjalista / technolog ds. spawalnictwa, spawacz czy ślusarz – spawacz. Kilka tysięcy zwiedzających pełniących te funkcje w firmach reprezentujących różne działy gospodarki mogło zapoznać się z ofertą wiodących firm, m.in.: FRONIUS, SAP-WELD, BERND SIEGMUND GmbH, KEMPER, TECHNIKA SPAWALNICZA, KOVACO, WELDTEAM, KLIMAWENT czy DONMET z Ukrainy.

Więcej

bimu 2020

mm Magazyn Targowy


Aktualności

Uroczysta gala PRZEMYSŁOWEJ WIOSNY 2019

Uroczysta gala PRZEMYSŁOWEJ WIOSNY 2019

27.03.2019

Najlepsze produkty i oryginalne stoiska nagrodzone

PRZEMYSŁOWA WIOSNA  zawitała

PRZEMYSŁOWA WIOSNA zawitała

26.03.2019

Pracujące maszyny o łącznej masie 1 400 ton, 890 wystawców z 30 krajów, liczna reprezentacja firm z Turcji i Chin, spektakularne premiery i innowacyjne technologie – od wtorku 26 marca Targi Kielce zamienią się w najnowocześniejszą fabrykę w Polsce.

Trawersa od firmy Dumeta nowością na Targach SPAWALNICTWO 2019

Trawersa od firmy Dumeta nowością na Targach SPAWALNICTWO 2019

19.03.2019

Trawersa obrotowa GIROMATIC to solidna i wytrzymała konstrukcja, stworzona w odpowiedzi na powszechnie panujące wymagania w świecie spawania i wytwarzania. Zobaczyć ja będzie można od 26 do 28 marca w Targach Kielce.

Co pokażą SYSTEMY FILTRUJĄCE na Targach STOM

Co pokażą SYSTEMY FILTRUJĄCE na Targach STOM

12.03.2019

Warszawska firma zaprezentuje ciekawy system w Targach Kielce.Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner