warsztaty tapicerstwa kwiecień 2018 - galeria 10

Tapicerstwo Artystyczne w Targach Kielce

Warsztaty meblarskie – połączenie dawnych technik rzemieślniczych z nowatorskim podejściem do odnowy mebli tapicerowanych. To propozycja firmy AK DESIGN, która w dniach 6-7 kwietnia 2019 roku odbędzie się w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak samodzielnie odnowić meble i nadać im niepowtarzalny wygląd. Szkolenie odbywać się będzie metodą mistrz-uczeń z naciskiem na praktykę. Warsztaty poprowadzi mgr Aleksander Kądziela - mistrz tapicerstwa, technolog drewna, psycholog biznesu, biegły sądowy rzeczoznawca meblowy.

Uczestnicy będą pracować na własnych niedużych meblach, które odnowione zabiorą z powrotem do domu.


Organizator:

akdesign

Partner:

Targi Kielce - logo

Aktualności

Nowe życie ulubionego mebla, warsztaty tapicerskie w Targach Kielce

Nowe życie ulubionego mebla, warsztaty tapicerskie w Targach Kielce

18.03.2019

Warsztaty meblarskie - połączenie dawnych technik rzemieślniczych z nowatorskim podejściem do odnowy mebli tapicerowanych. To propozycja firmy AK DESIGN, która w dniach 6-7 kwietnia 2019 roku odbędzie się w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Drewno wraca do mieszkań

Drewno wraca do mieszkań

11.04.2018

Targi Dom to wydarzenie, podczas którego goście odwiedzający wystawę mogą zobaczyć, jakie trendy obowiązują w architekturze wnętrz w danym roku. Specjaliści, których można spotkać w Targach Kielce między 20 a 22 kwietnia podpowiadają, że wśród hitów 2018 roku znalazły się między innymi drewniane elementy wystroju wnętrz