targi pracy 2018

Targi Kielce dbają o rynek pracy

Ponad trzy tysiące propozycji pracy czekały na odwiedzających podczas XXII Ogólnopolskich Targów Pracy w Kielcach

Jedno z największych wydarzeń w Polsce dla ludzi szukających pracy, rokrocznie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Kieleckie Targi Pracy odwiedzają nie tylko wystawcy z całej Polski, ale również reprezentanci ambasad i firm z różnych krajów. W ubiegłorocznej edycji przedsięwzięcia wzięło udział 94 firmy, które przygotowały oferty na łącznie 3663 miejsc pracy. Targi odwiedziło 1787 osób.

Wśród ofert pracy zwiedzający mogli znaleźć m.in. oferty dla analityków, asystentów technicznych działu kooperacji, blacharzy samochodowych, cukierników, elektryków, czy florystów.

Podczas tegorocznego wydarzenia można było wziąć udział w przeprowadzanych przez firmy procesach rekrutacyjnych i zapoznać się z ofertą szkoleń, kursów i studiów podyplomowych. Kolejną atrakcją był również panel Świętokrzyskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, gdzie umówiono nowe programy dot. dofinansowania do wynagrodzenia osób niepełnosprawnych oraz modele wsparcia osób z niepełnosprawnościami w środowisku pracy.

Poszukujący pracy chętnie brali udział w zajęciach doradczych, gdzie dowiedzieli się, z jakich form wsparcia ze strony Miejskiego Urzędu Pracy mogą skorzystać. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również Strefa Doradztwa, w której można było m.in. skonsultować dokumenty aplikacyjne i porozmawiać na temat swojej ścieżki kariery.

Zapraszamy na XXIII Ogólnopolskie Targi Pracy, które odbędą się 21 kwietnia 2020 roku w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny i można na nie dojechać bezpłatnymi autobusami.


Organizatorzy:

miejski urząd pracy Targi Kielce - logo

Patronat honorowy: 

Patronat honorowy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta  

Partnerzy:

główny urząd miar PFRON wojewódzki urząd pracy w kielcach
 Akademickie Biuro Karier UJK friendly workplace IBE

Aktualności

Wystartowały XXII Ogólnopolskie Targi Pracy w Targach Kielce

Wystartowały XXII Ogólnopolskie Targi Pracy w Targach Kielce

16.04.2019

W tym roku 95 firm przedstawiło blisko 3670 miejsc pracy w aż 280 zawodach w hali G Targów Kielce.

XXII Targi Pracy w Kielcach - program wydarzenia

XXII Targi Pracy w Kielcach - program wydarzenia

08.04.2019

Kieleckie Targi Pracy odwiedzają nie tylko wystawcy z całej Polski. Gościliśmy wielokrotnie ambasady i firmy z blisko 10 krajów z całego świata. Co roku targom towarzyszy konferencja dla biznesu i szkolenia dla osób poszukujących nowego zatrudnienia.

Targi Pracy z Patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej

Targi Pracy z Patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej

08.04.2019

W tym roku targi odbędą się 16 kwietnia w godzinach od 11:00 do 14:30 w hali G Targów Kielce.

Szukasz pracy – odwiedź Targi Kielce

Szukasz pracy – odwiedź Targi Kielce

24.04.2018

Specjalista do spraw marketingu, menadżer do spraw logistyki i magazynowania, księgowy czy listonosz – to tylko kilka z ponad 3500 propozycji pracy jakie będą czekały na odwiedzających XXI Ogólnopolskie Targi Pracy w środę 25 kwietnia. Wstęp na targi jest bezpłatny i można na nie dojechać bezpłatnymi autobusami.


Partnerzy medialni

banner