sport-zima

Złap zimowe emocje z Targami Kielce

Po raz kolejny Targi Kielce zapraszają wszystkich miłośników białego szaleństwa do uczestnictwa
w Międzynarodowych Targach Branży Sportowej SPORT-ZIMA. Wydarzenie odbędzie się w jednej
z najpiękniejszych miejscowości – Szczyrku, który swoimi walorami wabi wielbicieli zimowych sportów. Spotkają się tam zarówno producenci, dystrybutorzy, jak i handlowcy branży sportowej i outdoorowej. Zapraszamy na SPORT-ZIMA już od 24 do 26 lutego.

Na miłośników białego szaleństwa, w Szczyrku czeka mnóstwo gorących atrakcji. Podczas Międzynarodowych Targów Branży Sportowej SPORT-ZIMA, organizowanych wspólnie przez Targi Kielce i firmę YOTA zapoznać się będzie można z pełną gamą wyposażenia narciarskiego. W ofercie pojawią się między innymi narty, kaski, odzież narciarska, rękawiczki, odzież turystyczna, akcesoria serwisowe, obuwie sportowe oraz środki do ochrony pielęgnacji odzieży i obuwia – ekspozycja zawierać będzie wszystko to, co potrzebne jest do bezpiecznego uprawiania sportów zimowych.

Wśród wystawców znajdą się czołowi producenci i dystrybutorzy sprzętu narciarskiego i dodatków, które niezbędne są podczas zimowych zmagań na stokach. Targi  odbędą się w terminie prezentacji i testów firm: Fischer, Rossignol, Volkl. W tym samym czasie w swojej siedzibie prezentację swoich marek będzie miała firma Larix. Możliwość praktycznego zapoznania się ze sprzętem narciarskim to jeden z najważniejszych punktów w programie wydarzenia. Możliwość przetestowania sprawia, że w momencie zakupu jesteśmy przekonani o najlepszym wyborze.

Realizowane przedsięwzięcie to także ogromna dawka specjalistycznej wiedzy. Podczas spotkania będzie można porozmawiać z ekspertami nie tylko o doborze odpowiedniego sprzętu, ale także doradzić się w sprawie techniki jazdy.

Bazę noclegową będzie stanowił czterogwiazdkowy, zlokalizowany u podnóża Góry Skrzyczne - Hotel Zimnik. Pracownicy ośrodka zadbają o komfort i zadowolenie gości.

Poprzednia edycja wydarzenia spotkała się z zainteresowaniem firm, udział w wystawie wzięło ponad 50 marek, powierzchnia ekspozycji osiągnęła niemal 600 metrów kwadratowych.

Warto już dziś zarezerwować czas od 24 do 26 lutego, aby wziąć udział w kolejnej edycji Międzynarodowych Targach Branży Sportowej SPORT-ZIMA w Szczyrku. 


 


Aktualności

Testy narciarskie i snowboardowe na Beskid Sport Arena

Testy narciarskie i snowboardowe na Beskid Sport Arena

23.02.2019

Zapraszamy na testy sprzętu narciarskiego i snowboardowego, które odbędą się podczas targów Sport Zima na stoku Beskid Sport Arena, w niedzielę 24 lutego w godzinach 8.30-15.30

SPOTKANIE PASJI Z BIZNESEM - WYSTARTOWAŁA SPORT-ZIMA W SZCZYRKU

SPOTKANIE PASJI Z BIZNESEM - WYSTARTOWAŁA SPORT-ZIMA W SZCZYRKU

22.02.2019

Kolejna edycja Spotkań Biznesowych dla Branży Sportowej SPORT-ZIMA już w ten weekend w Szczyrku!

SnoKart i MICO na stoisku firmy SPORTINA w Szczyrku

SnoKart i MICO na stoisku firmy SPORTINA w Szczyrku

22.02.2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertątych dwóch marek podczas wydarzenia SPORT-ZIMA od 22 do 24 lutego!

Włoska odzież dla fanów sportów zimowych podczas targów SPORT-ZIMA w Szczyrku

Włoska odzież dla fanów sportów zimowych podczas targów SPORT-ZIMA w Szczyrku

19.02.2019

Sportina Sp. z o.o. to oficjalny dystrybutor marki CMP w Polsce, zapraszamy na stoisko firmy podzas SPORT-ZIMA w Szczyrku.

Poznaj produkty brytyjskiej marki SURFANIC podczas wydarzenia SPORT-ZIMA w Szczyrku

Poznaj produkty brytyjskiej marki SURFANIC podczas wydarzenia SPORT-ZIMA w Szczyrku

19.02.2019

Na stoisku firmy SPORTINA odwiedzający biznesowe spotkania SPORT-ZIMA w Szczyrku będą mogli zapoznać się z kolekcją marki SURFANIC na sezon 2019/2020 . To pełna technologii linia produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci w niesamowitej odsłonie stylistycznej.


Organizator główny:

yota

Miejsce Targów:

orle gniazdo szczyrk

Miejsce testów:

beskid sport arena